envelope tada

kikfit Program indywidualny

Postaw na dietę stworzoną tylko dla Ciebie

Kikfit to nie tylko pełnowartościowe posiłki stworzone dla zdobywców i profesjonalistów. To również kompleksowa i stała opieka ekspertów, dietetyków i trenerów. Z nimi będziesz stale udoskonalać plan na odżywianie, które pomaga Ci osiągać Twoje cele.

Odblokuj swoje supermoce! Przekonaj się jak odżywianie z kikfit zhakuje możliwości Twojego ciała i umysłu.

Proces zamawiania

Jak to działa?

 • 01

  Konsultacja z dietetykiem

  Zaczynamy od rozmowy z naszym kikfitowym specjalistą, który dowie się czego oczekujesz od swojego odżywiania. Omówimy wpływ jedzenia na Twoje osiągi, zdrowie, samopoczucie i preferencje smakowe.

 • 02

  Program żywieniowy

  Po konsultacji nasz zespół przedstawi Ci Twój indywidualny plan żywieniowy. Wspólnie opracujecie specyfikację najlepiej dopasowaną do Twoich celów i preferencji.

 • 03

  Dostawa

  W wybrane przez Ciebie dni przywieziemy pod Twoje drzwi posiłki zgodne w 100% z założoną wcześniej specyfikacją. Zważone co do jednej kilokalorii i jednego grama makroskładników.

 • 04

  Ciągła kalibracja

  Pozostajemy w stałym kontakcie gotowi na wszystkie potrzebne modyfikacje. Co jakiś czas, gdy tego potrzebujesz, gdy widzimy i czujemy skutki odżywiania powtarzamy cały proces. Omawiamy to jak ewoluowały Twoje potrzeby i cele, i to jak Twoje odżywianie powinno się do tego dostosować.

proces zamawiania
Dla głodnych sukcesów!

Poznaj historie naszych klientów

 • Rajdowiec i przedsiębiorca
 • Chirurg stomatologii
 • Podcaster
 • Kolarz
 • Adwokat
Rajdowiec i przedsiębiorca

Opieka kikfit jest dla mnie kluczowa w podtrzymaniu mojego hiperintensywnego stylu życia. Balansując między przygotowaniami do wyścigów samochodowych a biznesem i rodziną to, że nie muszę się troszczyć o odpowiednie odżywianie, jest dla mnie bezcenne.

Jędrzej Szcześniak

Jędrzej Szcześniak

Wyścigowy Mistrz Polski 2023
Klient kikfit od 2016 roku

Jędrzej Szcześniak

Przykładowy dzień z programu Jędrzeja:

Chirurg stomatologii

W pracy chirurga nie mogę sobie pozwolić na spadki formy. Kikfit dba o to, żebym zawsze performował na najwyższym poziomie i mógł przez to w pełni zadbać o zdrowie moich pacjentów.

Marek Rybicki

Marek Rybicki

BETTER Clinic
Klient kikfit od 2020 roku

Marek Rybicki

Przykładowy dzień z programu Marka:

Podcaster

Zanim poznałem kikfit myślałem, że na cateringu jest ciężko wytrzymać. Okazuje się, że z kikfit posiłki mogą być dużo smaczniejsze niż te, które zamawiałem lub gotowałem wcześniej. Są tak dobre, że nie widzę potrzeby jedzenia cheat meal'a.

Przemek Górczyk

Przemek Górczyk

Przemek Górczyk Podcast
Klient kikfit od tego roku

Przemek Górczyk

Przykładowy dzień z programu Przemka:

Kolarz

Stały trening i przygotowanie do zawodów wymaga żywienia na najwyższym poziomie. Dokładnie wyliczonego makro, kalorii i składników dobranych do potrzeb mojego ciała. Dlatego wybieram kikfit.

Wojtek Szczepanik

Wojtek Szczepanik

Mistrz Świata GF, Glasgow 2023
Klient kikfit od 2022 roku

Wojtek Szczepanik

Przykładowy dzień z programu Wojtka:

Adwokat

Mam 42 lata, jestem adwokatem, a po godzinach uprawiam zawodniczo triathlon. Każdego dnia muszę dostarczyć organizmowi ok. 5000 kcal. Kikfit uwzględnia również moje preferencje smakowe, czyli codzienne danie z wołowiną i jeden słodki posiłek.

Rafał Bogowolski

Rafał Bogowolski

Adwokat
Klient kikfit od 2018 roku

Rafał Bogowolski

Przykładowy dzień z programu Rafała:

Umów się na darmową konsultację z naszym dietetykiem, by dowiedzieć się, jak osiągnąć więcej dzięki odżywianiu.

Umów się na darmową konsultację z naszym dietetykiem
Dla kogo?

Dla głodnych sukcesów!

Kikfit to Twój codzienny partner na drodze do osiągania coraz więcej. Zawodowo, treningowo i zdrowotnie. To kolejny krok do wchodzenia na kolejne levele dzięki dyscyplinie swojego ciała. O Twoje zrównoważone odżywianie zadba zespół profesjonalnych dietetyków, ekspertów i trenerów.

Z nami sięgniesz po swoje!

 • Diety zwiększające możliwości fizyczne i mentalne
 • Realizacja Twojego własnego planu żywieniowego
 • Indywidualny bilans makroskładników i wykluczenia alergenów
 • Posiłki uzupełniające Twoje samodzielne odżywianie
 • Prawdziwe jedzenie, bez wysokoprzetworzonych półproduktów
 • Zero białego cukru, konserwantów i wzmacniaczy smaku
Dla głodnych sukcesów!
Twój sukces jest naszym sukcesem!

Twój sukces jest naszym sukcesem!

W kikfit najważniejsze są dla nas Twoje osobiste cele. Jedzenie nie powinno tylko świetnie smakować i być zdrowe. Odżywianie powinno być środkiem do realizacji Twoich planów. Szybszy progress na treningu, lepsze skupienie w pracy czy leczenie chorób cywilizacyjnych to tylko kilka przykładów tego, w czym kikfit pomaga swoim klientom.

Chcesz spróbować, zanim
porozmawiasz z dietetykiem?

Zamów jeden z naszych posiłków w kikfit barze lub wybierz
predefiniowany program żywieniowy.

Dodatkowe informacje

Najczęściej zadawane pytania

Mam wyniki badań. Czy przygotujecie moje posiłki zgodnie z ich zaleceniami?

Tak. Testy nutrigenetyczne, na obecność alergii czy nietolerancji pokarmowych - mamy z nimi do czynienia na co dzień. Wyślij nam swoją dokumentacją, a my się z nią zapoznamy i przygotujemy pod nią specjalną, dopasowaną do Ciebie ofertę.

Potrzebuję specyficznego odżywiania dopasowanego do moich dolegliwości. Czy kikfit jest w stanie mi pomóc?

Oczywiście. Przygotowujemy posiłki i diety dla osób cierpiących na różne schorzenia (np. cukrzyca, insulinoodporność, Hashimoto, nadwrażliwość na gluten, nadciśnienie, zespół jelita drażliwego, refluks, PCOS, czyli zespół policystycznych jajników). Prowadzimy także diety dla kobiet w ciąży i w trakcie karmienia.

Jak wyceniana jest dieta indywidualna?

Bierzemy pod uwagę trzy elementy: koszt produktów potrzebnych do przygotowania Twoich posiłków, czas potrzebny naszym dietetykom, aby ułożyć Twój jadłospis i czas, którego potrzebują nasi kucharze, aby ugotować Twój posiłek. Na tej podstawie wyceniamy Twój indywidualny program żywieniowy. Średnia cena programu indywidualnego za dzień to ok. 100 zł.

Jaka jest dostępność dietetyka kikfit? Czy konsultacje są dodatkowo płatne?

Opiekujący się Tobą dietetyk kikfit jest dostępny dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Konsultacje nie są dodatkowo płatne - są wliczone do ceny Twojego indywidualnego programu żywieniowego.

Jak często mogę zmieniać specyfikację mojej diety?

Twoja dieta będzie się zmieniała wraz z Twoimi potrzebami (np. w czasie pracy nad zmianą sylwetki cykliczna zmiany w kaloryczności jest nieunikniona). Naszą misją jest pomóc Ci zoptymalizować sposób odżywiania, dlatego będziemy zmieniać specyfikacje zgodnie z tym, czego w danym momencie potrzebujesz.

Sprawdź także

Programy Żywieniowe

Programy Żywieniowe

Wybierz program właśnie dla siebie! Potrzebujesz wsparcia? Nasi dietetycy pomogą Ci go wybrać i określić założenia dietetyczne skrojone do potrzeb Twojego ciała oraz celów, które chcesz osiągnąć.

kikfit bar

kikfit bar

Potrzebujesz stuprocentowej wolności i swobody wyboru? W kikfit bar wybierasz konkretne posiłki i zamawiasz je na dany dzień, by mieć pełną kontrolę nad tym co i kiedy jesz. To Twoja zdrowa alternatywa dla zamawiania czegoś na szybko.

Coś poszło nie tak...

Przykro nam, ale z powodu bezpieczeństwa zostałeś wylogowany.
Prosimy, zaloguj się ponownie.